Delší Místecká a dálnice

Úvod / Novinky / Delší Místecká a dálnice
Delší Místecká a dálnice

Dnešní Místecká ulice je jednou z nejdůležitějších komunikací ve městě, spojuje centrum Ostravy s jižní částí města. Do roku 2011 by měla být prodloužena tak, aby propojila jižní část se severní, a také s Přívozem.

Kvalitní čtyřproudová komunikace umožní rychlejší průjezd městem a poskytne řidičům komfortnější napojení na dálnici. V oblasti dnešní mimoúrovňové křižovatky v Přívoze u Librosu se napojí na dálnici D47, mostními estakádami přes železniční trať a areál bývalého Ostrama povede dále podél ulice Hornopolní až pod nový most na ulici Českobratrské. Mimoúrovňové křížení ve formě kruhového objezdu vznikne v místě střetu s ulicí Mariánskohorskou. S prodlouženou Místeckou úzce souvisí i výstavba II. etapy rekonstrukce Českobratrské ulice. Její první část (stavba mostu) byla dokončena v květnu loňského roku. V roce 2010 započne stavba jižního mostu, který by měl být hotov v roce 2011.

zdroj: ostrava.cz

Sdílet na sociální služby:    

  O družstvu

Bytové družstvo Cingrova 5 je pověřený správce bytového domu na adrese Cingrova 2104/5 v Moravské Ostravě. Najdete nás nedaleko Nemocnice Ostrava Fifejdy nebo kousek od Stodolní ulice.

  Rychlý kontakt
  Bytové družstvo Cingrova 5

      Cingrova 2104/5
      Moravská Ostrava a Přívoz
      702 00

 
  www.cingrova.cz